D3f interiér

Jsme tady už 160 let a stále nás to baví!

Firma D3F interiér je sice relativně mladá, ale má na čem stavět. Prostory v Horních Dubenkách jsme převzali po rodině Fákových, která zde řemeslo provozovala již od druhé poloviny 19. století.

Nepřevzali jsme však pouze prostory dílny. Fákovým patří velký dík, protože nám také předali um, fortel a zkušenosti sbírané téměř 2 století. Prokázali nám tak čest, kterou my oplácíme neustálým poskytováním kvalitní péče našim zákazníkům.

Dětský pokoj - D3F interiér

Ani čas nás nezastavil

Čas nás všechny jednou porazí, u nás se mu to však doposud nepovedlo. Truhlárna přežila obě světové války i znárodnění komunistickým režimem. Do vlastnictví původních majitelů se navrátila až v roce 1992.

Po celou dobu existence provozovatelé nezaháleli a neustále se snažili zlepšovat kvalitu svých výrobků a obohacovat své portfolio poskytovaných služeb. S touto myšlenkou D3F interiér hodlá s pokorou vůči dlouholeté historii truhlářství v Horních Dubenkách pokračovat co nejdéle.

Staňte se součástí našich dějin

Pokud i Vy toužíte po vybavení domácnosti, které na sobě ponese prvky kvalitního zpracování a bude ozdobou Vašeho interiéru, obraťte se na nás! Společně budeme pokračovat v odkazu truhlářství Fák.

D3F interiér, s. r. o.

Profesionální truhlářství s dlouholetou tradicí na Vysočině. Zakázková tvorba interiérů, lamelové dveře na míru. Neváhejte se na nás obrátit!

Otevírací doba