Naše služby

Uděláme vše pro to, abychom Váš projekt dovedli do úspěšného konce!

Interiéry na zakázku

Pomůžeme realizovat Vaše představy o moderním a stylovém bydlení. U nás získáte kompletní servis od návrhu po realizaci. Naše služby jsou personalizované podle Vašich požadavků a vkusu, aby byl každý projekt jedinečný a odpovídal životnímu stylu klienta.

S důrazem na kvalitu, detaily a inovativní řešení vytvoříme prostor, který bude nejenom krásný, ale také funkční a pohodlný.

Výkresy a kalkulace

Poskytujeme kompletní dokumentaci a rozpočet pro všechny naše projekty. Naše výkresy Vám pomohou vizualizovat a naplánovat každý detail. Zároveň poskytneme podrobný rozpočet, který umožní plánovat Vaše finanční zdroje a mít jasný přehled o nákladech na celý projekt.

Připravíme nabídku přesně na míru Vašemu rozpočtu. Vaše sny a rozpočet jsou u nás na prvním místě.

Lamelové dveře a okenice

Hledáte způsob, jak čistě a přitom moderně uzavřít úložné prostory ve Vaší domácnosti? Lamelové dveře budou tím nejlepším řešením!

Díky propustnosti vzduchu se skvěle hodí do kuchyní, šaten a koupelen. Oblečení či nádobí uložené za nimi tak bude odvětrané a nebude zatuchat. Nabízíme dvě varianty provedení, otevřené a zavřené lamely.

Spolu s dveřmi nabízíme i tradiční lamelové okenice designově připomínající ty z jižních letovisek. Vše samozřejmě upravíme na míru zákazníkovi.

Doplňkové služby

Kromě standartních projektů nabízíme svým klientům i individuální služby a poradenství. Námi nabízené služby jsou:

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pusťme se do práce!

Na nic nečekejte, ozvěte se co nejdřív! Nevadí, že nemáte ujasněny všechny detaily Vašeho projektu. Společně přijdeme na to nejlepší řešení.

D3F interiér, s. r. o.

Profesionální truhlářství s dlouholetou tradicí na Vysočině. Zakázková tvorba interiérů, lamelové dveře na míru. Neváhejte se na nás obrátit!

Otevírací doba